METANOVA, přísady, olejů, přísada, oleje, maziv, maziva, motorových, motorovy, motorového, molekulární, hydraulického, hydrauliky, průmyslových, snížení, spotřeby, spotřeba, PHM, prodloužení, životnosti, životnost, motorů, motoru, motor, hlučnosti, hlučnost, strojů, průmyslových, zařízení, aditiva, spotřeba, nafta, benzin


METANOVA M1 5L balení METANOVA C3 5L baleníMETANOVA H 5L balení METANOVA F 1,5 HI-TECH Tuk METANOVA SPRAY

METANOVA H

Je přísada určená pro ošetření olejových náplní hydraulických systémů. METANOVA H je uhlovodíkový komplex, který byl speciálně vyvinut pro železné i neželezné kovy - na snížení tření, prodloužení životnosti a úsporu energie. Je vhodná do pohybujících se částí strojů, kde je vysoké zatížení, vysoká rychlost a teplota. Dále je možné ji využít u různých strojních zařízení, vysokozdvižných vozíků, hydraulických obvodů a všude tam, kde se používají turbínová nebo pístová čerpadla.
METANOVA H se výborně osvědčila v plně automatizovaných systémech (robotika). Olej hydraulických náplní, který je ošetřený v 5-10% poměru METANOVOU H výrazně snižuje provozní teplotu a opotřebení součástek, přičemž umožňuje vyšší tlaky bez ,,rezonancí''. Snížení tření se promítne v ušetřených provozních nákladech, zvyšuje výkonnost, klade menší nároky na údržbu a snižuje ,,prostoje''.
Obsahuje příměsi pro ošetřování těsnění v hydraulických systémech. Vyznačuje se vysokými antikorozními vlastnostmi. Použitelný do teploty -62 °C.

Dávkování

Doporučujeme používat v 5% poměru na množství oleje. V extrémních podmínkách doporučujeme použít 10% koncentraci.


Balení: 5 l Ohledně cenových podmínek nás laskavě kontaktujte zde.<< BEZPEČNOSTNÍ LISTY >>

V případě jakýchkoliv nejasností, nebo dotazů ohledně použití Metanovy,
nás laskavě kontaktujte a my Vám rádi poradíme.


Zpět